101 dalmatyńczyków

Zuzanna Naczyńska
Bajkowa Biblioteka

Klasyka dzieciństwa

Przeurocza, ciepła historia.

Czytałam ją jak byłam mała - przeczytałam teraz synkowi. Fajnie było do niej wrócić. Rewelacja! Ilustracje zaczerpnięte z oryginalnej Disneyowskiej bajki.

101 Dalmatiner

Na półkach: , , , ,

Pierwsza samodzielnie przeczytana :)

Najpiękniejsza bajka. Polecam wszystkim dzieciom!

WYZWANIE CZYTELNICZE 2015
#50 - Książka, której akcja toczy się podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Magicznego okresu jakim są święta nie zabrakło w popularnej bajce Disneya 101 DALMATYŃCZYKÓW. Wszyscy znają historię o uroczych psach oraz złej Cruelli De Mon. Jednak po filmie przyszła pora na książkę. Myślę, że to bardzo dobre zakończenie Wyzwania Czytelniczego na rok 2015....

Przygody dalmatyńczyków to bajka mojego dzieciństwa. Mimo, że od czasu przeczytania minęło wiele lat, książka ta pozostaje w moim sercu, jest bardzo ciepłym wspomnieniem pięknych chwil tamtego okresu.

Książka, która opowiada o życiu małych szczeniaków rasy dalmatyńczyk. Mi osobiście bardzo się podoba, ponieważ kocham psiaki ! Naprawdę, gorąco polecam miłośnikom czworonogów :3

Na półkach: , , , , , , , , ,

Ciężko jest się wypowiadać na temat klasyki. Trudno ująć mi w słowa geniusz Walta Disneya.
Wystarczy powiedzieć, że jego dzieła, w tym 101 Dalmatyńczyków, są przez lata znane i kochane na całym świecie zarówno w formie filmów, jak i książek.

Dzieciaki kochają psiaki i przygody, więc kochają 101 Dalmatyńczyków!

1 161
  • Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Bajki
  • Dla dzieci
  • Książki z dzieciństwa
  • Domowa biblioteczka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki 101 dalmatyńczyków