Kulis

Mulk Raj Anand Wydawnictwo: Czytelnik Seria: Klub Dobrej Książki literatura piękna
Coolie
literatura piękna
Maria Skibniewska
Klub Dobrej Książki
literatura indyjska powieść indyjska
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Opowiadania indyjskie Mulk Raj Anand, P. B. Bhave, Krishan Chandar, Saratchandra Chattopadhyay, R. K. Narayan, Palagummi Padmaraju, Thakazhi Sivasankara Pillai, Premczand, Chakravarti Rajagopalachari, Santha Rama Rau, Raja Rao, Khushwant Singh, Rabindranath Tagore
Ocena 6,3
Opowiadania in... Mulk Raj Anand, P. ...
Okładka książki Jak słońce. Zbiór opowiadań indyjskich Khwaja Ahmad Abbas, Mulk Raj Anand, Tarasankar Bandyopadhyay, Raj Gill, Achintya Kumar Sengupta, K. T. Muhammed, S. Muzumdar, R. K. Narayan, Ghulam Rabbani Agro, C. V. Raghavan, Ghulam Rabani Sindhi, Khushwant Singh, Bhagawati Charan Varma
Ocena 7,0
Jak słońce. Zb... Khwaja Ahmad Abbas,...