Drzewo

Katarzyna Bajerowicz-Dolata Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura dziecięca
2016-10-26

Katarzyna Bajerowicz - dla mnie mistrzyni rysunku. Moje dzieci uwielbiają tę rozkładankę.

Bardzo ciekawy pomysł na książkę dla dzieci. W oryginalnej postaci strony są sklejone więc ogląda się je jak książkę. Po rozklejeniu stron mamy bardzo dużą układankę, z wieloma szczegółami. Okładka posiada gumkę, więc po zebraniu stron nadal tworzy zwartą "książkową" całość, którą można postawić na półce.

2035

Od jakiegoś czasu Nasza Księgarnia zaskakuje dorosłych i młodych czytelników formą oraz treścią. Pierwsze książki bez tekstu podbiły nasze serca, kiedy córka miała niecałe dwa lata. Od początku była wielką miłośniczką słuchania, oglądania. „Rok w mieście”, „Rok w lesie” oraz seria książek „Opowiem ci, mamo, co robią” stała się bardzo ważnym elementem naszej codziennej...

Wydawnictwo Nasza Księgarnia co rusz mnie zadziwia. Kiedy mam wrażenie, że już żadne nowe pomysły wydawnicze mnie nie zadziwią zawsze ktoś sprawia, że się w tym temacie mylę ;) Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że książka jak książka, podobna trochę do tych z serii "Opowiem Ci mamo", ale nie... I fakt podobna to może ona i jest, ale po jej otwarciu spotka Was...

• Dla dzieci
  • Dla J&J