Elena. Wielki triumf

Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Elena (tom 5) literatura młodzieżowa
Elena – Ein Leben für Pferde. Band 5: Ihr größter Sieg
literatura młodzieżowa
2016-10-30
Miłosz Urban, Anna Urban
Anna Urban Miłosz Urban

Moim zdaniem ta część była zupełnie niepotrzebna seria byłaby dobrze zakończona gdyby skończyła się na tajemnicy stadniny.

Nieeee....dlaczego Elena i Tim nie są już razem?! Przecież byli sobie przeznaczeni :( #TeamTim

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

A miałam nadzieję, że będzie z Timem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Każdy z nas kocha jakiś sport. Niektórzy preferują piłkę nożną, jeszcze inni wolą szachy, ale czasami również czytanie książek jest zaliczane do uprawiania sportu. Dziwne?
Jednak to jazda konna jest najbardziej ze wszystkich wytworna i z klasą.
Dzięki niej także mamy notoryczny kontakt ze zwierzęciem, które według mnie jest bardzo inteligentne i kochane.

Elena to bardzo...

Na półkach: , , , ,

Hmmm przeczytałam w nocy z piątku na sobotę.... :)Elena rozstaje się z Timem i poznaje nowego chłopaka Farida, który jest piłkarzem... :)Młodzi bardzo się kochają ale muszą pokonać przeciwności, bo mama Eleny na początku nie akceptuje ich związku... ;) Farid szybko zdobywa aprobatę rodziców Eleny <3 Pomaga swojej ukochanej pokonać strach przed skokami... :D GORĄCO POLECAM...

Totalny zwrot akcji. Niespodziewałam się tego co się wydarzyło.

• Chcę w prezencie
  • ULUBIONE☺😂💚😘😍