Kinto

Riczi Dostian literatura młodzieżowa 142 str.
literatura młodzieżowa

literatura młodzieżowa

Porównaj ceny i

Akcja rozgrywa się w Tyflisie (Tbilisi). Nastoletnia Łamara Gopadze, schodząc ze skalistych gór, znajduje maleńkiego samotnego kotka. Zabiera go ze sobą, ale jest pełna obaw, czy będzie mogła go zatrzymać.

"W tamtych czasach mieszkańcy miast gruzińskich nie trzymali w domu zwierząt (dodajmy - takich zwierząt, z których nie ma pożytku). Pies mógłby jeszcze ujść od biedy,...

Dodaj cytat z książki Kinto