Desperado

Okładka książki Desperado
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Hutton (tom 5) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hutton (tom 5)
Sezon na miłość
Desperado
HarperCollins Polska
2016-08-25
2009-01-28
Weronika Żółtowska
literatura dla kobiet romans miłość uczucia sekret tajemnica

Jest przyjemna.

Jest przyjemna.

Seria: Long, Tall Texans - cz. 22 oraz Hutton & Co - cz. 05

Seria: Long, Tall Texans - cz. 22 oraz Hutton & Co - cz. 05

Zdecydowanie polecam! nie dość że intrygująca historia, to jeszcze pełno w niej "zadziornych" dialogów. Spędziłam z tą książką wspaniały wieczór.

porwała mnie ta książka jak inne książki Diany Palmer. przeczytałam jednym tchem :-) polecam.

Początek bardzo mi się podobał, ale później widać już wybujałą wyobraźnię autorki.

Cord i Maggie zostali wychowani przez jedną kobietę. Nie była ona jednak ich matką, a oni nie byli rodzeństwem. Dzieli ich 8 lat różnicy, gdy dorastali w domu Amy, to była przepaść.
Oboje stracili swoje rodziny i trafili do domu dziecka, potem do rodziny zastępczej. Zawsze czuli ze sobą silną więź. Jednak nie była to więź brat-siostra. Było to porządanie. Skrywają to pod przykrywką wrogości. Na wiele lat stracili ze sobą kontakt. On, były policjant, został najemnikiem. Ona jest doradcą inwestycyjnym.
Gdy mężczyzna podczas jednej z akcji, zostaje ranny, młodsza, "przyszywana" siostra natychmiast zjawia się u jego boku.
Okazuje się jednak, iż Cordowi, a co za tym idzie, również Maggie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Muszą uciekać. Dawne uczucia odżywają, lecz każde z nich ma swoje mroczne tajemnice. Czy uda im się uniknąć zagrożenia, a sekrety przeszłości zostaną pokonane przez rodzące się między nimi uczucie?

Książki Diany Palmer nie zawierają skomplikowanych historii, może nie są zbyt ambitne, ale wciągają od pierwszego akapitu i dają możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości. Spróbujcie same!

Na półkach: , , , , , ,

Twórczość Diany Palmer jest dla mnie ogromną zagadką. Uwielbiam ją choć książki są dość proste, a zabierając się za kolejną wiem, że wszystko skończy się szczęśliwie. Mimo wszystko od pierwszej strony nie potrafię się od niej oderwać. Jest tak niemalże z każdą powieścią pióra tej autorki. Nie inaczej było z Desperado. Miłość, nienawiść, intryga, żal i ból to elementy składające się na wielowątkowy i ciekawy romans. Polecam gorąco.

Ona go kocha a on ma ją w poważaniu. Pomysł życiowy, ale wykonanie nudne.

Ona go kocha a on ma ją w poważaniu. Pomysł życiowy, ale wykonanie nudne.

Przyjemna, lekka powieść wspaniale napisana, akcja ciekawa po prostu bardzo dobra powieść

Główny bohater Cord Romero każdego dnia stacza pojedynek ze śmiercią. Ten były policjant, agent FBI, żołnierz i najemnik, wykonawca wielu tajnych rządowych misji, jest niezrównany w swoim fachu. Kiedy cudem uchodzi z życiem z zamachu, postanawia stanąć twarzą w twarz z prześladowcą, bezwzględnym mordercą i szefem gangu zajmującego się rekrutacją dzieci do niewolniczej pracy. W tej niebezpiecznej akcji wspiera go Maggie Barton, przybrana siostra Corda i jego przyjaciółka z dziecięcych lat. Teraz Cord odkrywa w niej kobietę- inteligentną, niezależną i.... niezwykle pociągającą. Maggie chowa jednak w sercu mroczny sekret, który mógłby, jej zdaniem, uniemożliwić ich związek. Prześladowca bowiem także zna jej tajemnicę i z pewnością nie zawaha się przed szantażem, a to przekreśliłoby całą przyszłość Maggie. Oszołomieni nagłym uczuciem, Cord i Maggie muszą zaufać sobie nawzajem i stanąć do walki, w której stawką jest życie i... miłość.

Diana Palmer Desperado Zobacz więcej
Diana Palmer Desperado Zobacz więcej