Desperado

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Hutton (tom 5) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
2016-08-25
2016-08-25
Weronika Żółtowska
Sezon na miłość
literatura dla kobiet romans miłość uczucia sekret tajemnica

Zdecydowanie polecam! nie dość że intrygująca historia, to jeszcze pełno w niej "zadziornych" dialogów. Spędziłam z tą książką wspaniały wieczór.

Piękna historia!

porwała mnie ta książka jak inne książki Diany Palmer. przeczytałam jednym tchem :-) polecam.

Kolejna uwielbiana przeze mnie pisarka. Jej książki opisują niezwykłą historię, piękną parę i miłość. Polecam.

Początek bardzo mi się podobał, ale później widać już wybujałą wyobraźnię autorki.

Cord i Maggie zostali wychowani przez jedną kobietę. Nie była ona jednak ich matką, a oni nie byli rodzeństwem. Dzieli ich 8 lat różnicy, gdy dorastali w domu Amy, to była przepaść.
Oboje stracili swoje rodziny i trafili do domu dziecka, potem do rodziny zastępczej. Zawsze czuli ze sobą silną więź. Jednak nie była to więź brat-siostra. Było to porządanie. Skrywają to pod...

Na półkach: , , , , , ,

Twórczość Diany Palmer jest dla mnie ogromną zagadką. Uwielbiam ją choć książki są dość proste, a zabierając się za kolejną wiem, że wszystko skończy się szczęśliwie. Mimo wszystko od pierwszej strony nie potrafię się od niej oderwać. Jest tak niemalże z każdą powieścią pióra tej autorki. Nie inaczej było z Desperado. Miłość, nienawiść, intryga, żal i ból to elementy...

Ona go kocha a on ma ją w poważaniu. Pomysł życiowy, ale wykonanie nudne.

Przyjemna, lekka powieść wspaniale napisana, akcja ciekawa po prostu bardzo dobra powieść

Główny bohater Cord Romero każdego dnia stacza pojedynek ze śmiercią. Ten były policjant, agent FBI, żołnierz i najemnik, wykonawca wielu tajnych rządowych misji, jest niezrównany w swoim fachu. Kiedy cudem uchodzi z życiem z zamachu, postanawia stanąć twarzą w twarz z prześladowcą, bezwzględnym mordercą i szefem gangu zajmującego się rekrutacją dzieci do niewolniczej...

• Diana Palmer
  • Romans