Franciszek. Prawdziwa historia życia

Agnieszka GraczAdam Sosnowski Wydawnictwo: Biały Kruk biografia, autobiografia, pamiętnik
Biały Kruk
religia papież Franciszek papież Franciszek katolicyzm wiara chrześcijaństwo
biografia, autobiografia, pamiętnik
religia papież Franciszek papież Franciszek katolicyzm wiara chrześcijaństwo

Piękna książka, wspaniale wydana, dużo dotychczas nieznanych informacji na temat obecnego biskupa Rzymu. Fakty z młodości Ojca Świętego, rozmowy z blskimi oraz że znajomymi które pokazują że ten następca Św Piotra od najmłodszych lat czuł potrzebę niesienia pomocy najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym. Dużo ciekawych fotografii z życia papieża.
Autorzy wykonali dużo...

• Biografie