Okładka książki Między siłą globalnych procesów a lokalną tradycją. Polskie szkolnictwo wyższe w dobie przemian
Dominik Antonowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
2015-01-01
2015-01-01
socjologia nauka edukacja uniwersytet
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ukraina 2004. Relacje polskich obserwatorów wyborów prezydenckich Dominik Antonowicz, Agnieszka Apanasewicz, Zbigniew Bujak, Marcin Fronia, Radzisława Urszula Gortat, Artur Grossman, Agnieszka Laskowska, Jan Piekło, Mykoła Riabczuk, Anna Wylegała, Honorata Zapaśnik
Ocena 0,0
Ukraina 2004. ... Dominik Antonowicz,...