Courtney Summers Wydawnictwo: St. Martin's Griffin literatura piękna
St. Martin's Griffin
literatura piękna
angielski
9781250021915

Książka przyzwoita, choć traktująca temat gwałtu dość osobliwie. Bardzo dobrze napisane postaci pierwszo- i drugoplanowe (zwłaszcza rodzina Romy i ona sama, choć trzeba przyznać, że jako bohaterka bardziej wkurzała swoim postępowaniem niż budziła sympatię), świetnie wykreowana duszna atmosfera małego miasteczka w którym rozegrała się tragedia - pani Summers znowu pokazała,...

• 2019 (:
  • E-book
  • 2018
  • Eng
  • Przeczytane w oryginale
  • 2019
  • Czerwiec
  • Kindle

Dodaj cytat z książki All the rage