ROZWIŃ ZWIŃ

Onkologia. Podręcznik dla pielęgniarek. Dodruk

Okładka książki Onkologia. Podręcznik dla pielęgniarek. Dodruk
Jacek FijuthArkadiusz Jeziorski Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
2015-01-01
2015-01-01
9788320049213

Okładka książki ONKOLOGIA. Podręcznik dla studentów i lekarzy Jacek Jassem, Arkadiusz Jeziorski, Radzisław Kordek, Jan Kornafel, Maciej Krzakowski, Janusz Pawlęga
Ocena 6,5
ONKOLOGIA. Pod... Jacek Jassem, Arkad...