Małe wróżki. Magiczne święto.

Sophie de Mullenheim Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Małe wróżki literatura dziecięca
Anna Matusik-Dyjak
Firma Księgarska Olesiejuk
wróżki magia przygoda
literatura dziecięca
Anna Matusik-Dyjak
Małe wróżki
wróżki magia przygoda

Do biblioteczki mojej Majeczki trafiła kolejna książeczka z serii: "Już czytam!", a my wzbogaciłyśmy się o przygody uroczych Małych wróżek, które zdążyłyśmy już polubić.
Ich magiczne moce jak zawsze są źródłem wielu wesołych i zwariowanych perypetii co nie raz wywołało uśmiech na naszych twarzach podczas czytania.

Dla przypomnienia dodam tylko tak króciutko, że:
"Małe...

• Dla Dzieci
  • Przeczytane 2016
  • Dzieci
  • Posiadam w domowej biblioteczce
  • 2019

Dodaj cytat z książki Małe wróżki. Magiczne święto.