Naśladowca

Okładka książki Naśladowca Erica Spindler
Okładka książki Naśladowca
Erica Spindler Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Kitt Lundgren (tom 1) Seria: New York Times Bestselling Authors: Thriller kryminał, sensacja, thriller
Kitt Lundgren (tom 1)
New York Times Bestselling Authors: Thriller
Copycat
Harlequin
2007-01-01
2007-01-01
Krzysztof Puławski

Dobra lektura,znakomicie się czyta.
Autorka zaskakuje mnie wciąż i to wspaniale pisze.

Dobra lektura,znakomicie się czyta.
Autorka zaskakuje mnie wciąż i to wspaniale pisze.

To jesdna z tych pozycji, do której wracam co kilka lat! Wciąż się dobrze czyta.

Bardzo przyzwoity kryminał, do końca trzymający w napięciu i pozwalający na snucie własnych domysłów, kto jest mordercą. Szybko się czyta, książka po prostu wciąga.

Dobry Kryminał. Polecam.
Książkę sprawnie się czyta, akcja i śledztwo nabiera tempa z każdym rozdziałem.

Dobry Kryminał. Polecam.
Książkę sprawnie się czyta, akcja i śledztwo nabiera tempa z każdym rozdziałem.

Ta książka długo u mnie przeleżała, zanim po nią sięgnęłam. To przemyślany i dobrze napisany thriller, przez który chce się pędzić. Ciekawe i nietuzinkowe kreacje bohaterów, intrygująca fabuła oraz tajemnice, dzięki którym snujemy domysły. Jeśli masz ochotę na coś wciągającego, to sięgnij po tę książkę. Każdy bohater wydaje się tutaj podejrzany…

wtf ? giną dzieci a autor rozpisuje się w dialogu przy posiłku o życiu prywatnym ? to pozycja kryminalna czy obyczajowa. słabo, bardzo słabo.

Książka mi się nie spodobała, dalam 4 gwiazdki bo w połowie czytania akcja nabrala tempa i byłam ciekawa kto w końcu zabijał, morderca z dupy jeza(przepraszam za wyrażenie) ogólnie jak dla mnie słaba pozycja.

Bardzo dobry, wciągający kryminał. Główną bohaterką jest policjantka Kitt, która przed laty prowadziła sprawę mordercy śpiących aniołków. Wygląda na to że koszmar sprzed lat powrócił, czy to ten sam człowiek czy tytułowy naśladowca? Czy Kitt wyciągnie wnioski z poprzedniej porażki i stanie na nogi by móc zająć się sprawą, mimo rodzinnej tragedii i alkoholizmu? Na szczęście tym razem nie będzie musiała zmierzyć się ze wszystkim sama, bo u jej boku będzie młoda, ambitna detektyw Riggio

Przyjemna książka, szybka w czytaniu, niezajmująca głowy. Taki kryminał idealny na chorobę :)

Wszyscy w coś gramy. Życie jest jedną wielką grą. I wszyscy chcemy wygrać.

Wszyscy w coś gramy. Życie jest jedną wielką grą. I wszyscy chcemy wygrać.

• Erica Spindler
  • Kryminał