Lina Karo

2010-02-01
2004-01-01

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Młodzieżówka o kłamstwach, przyjaźni, z romansem w domu rodzinnym w tle. Pobieżnie potraktowane tematy, bo i książka nie jest obszerna.
Dość naiwnie optymistyczna...

Tą mało objętościowo książkę zmęczyłam w ciągu dwóch dni. To chyba najgorsza książka Ewy Nowak.

Czytałam tę część już drugi raz i prawdę mówiąc, pamiętałam tylko jeden jej element. Podoba mi się układ tej książki, ale czy sama w sobie? Nie wiem.

Książka przeczytana za czasów gdy byłam małą dziewczynką /szkoła podstawowa?/, więc chyba z takiego okresu życia należy ją oceniać. Było to coś wspaniałego, przeczytanego przeze mnie kilkukrotnie, za każdym razem odkrywałam coraz to nowe "prawdy", "porady".

Oceniając ją teraz, z punktu widzenia siedemnastolatki - coś przyjemnego, momentami śmiesznego. Jednak sentymenty...

Bardzo fajna i lekka. Polecam.

Jest to kolejna książka Ewy Nowak, którą przeczytałam w wyniku zachwytu nad twórczością tej pisarki. Uważam, że jest to jedna z lepszych książek, która mogłaby zostać podarowana jako prezent dla 10-12 latki. Powieść składa się z jednego głównego wątku oraz kilku pobocznych splotów akcji, a całość jest łatwa i przyjemna do czytania.

Calkiem dobra powiesc z moralem dla nastolatkow takich raczej mlodszych niz starszych.

Przyjemnie się czyta, ale polecam czytelnikom w wieku tak 12-15 lat :)

Świetna . Pouczająca ;*

O kłamstwie. Warto kłamać czy nie?

• Z biblioteki
  • Dzieciństwo