Dyskusje o książce Wojna starego człowieka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Jak kraść? Podręcznik złodzieja Jak kraść? Podręcznik złodzieja
5 dni temu
Sci-Fi THe Expanse/SGU
Mialem nadzieje, ze mi bardziej podpowiesz jakie motywy cie najbardziej interesuja, czy to maja byc ambitne ksiazki czy moze raczej kosmiczna rozwalka. Bo ja to Ryana nie czytalem wcale a Endera tylko 2 pierwsze tomy, Stargte'a nie ogladalem. Sprobujmy jednak, moze cos ci podpasuje. Na poczatek ambitniejsza science fiction:  Ślepowidzenie - w...
3 lata temu
książki przygodowe sci-fi..gdzie bohaterowie nie maja 16 lat :)
To moze:  Czerwone koszule  Wojna starego człowieka - Jak wskazuje tytul, bohater nie ma juz 16 lat :)  Kula  Przebudzenie Lewiatana  Demon i  Wolność  Wróżbiarka
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
6 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (listopad 2017)
Sprzedam / wymienię:  5 lat młodsza w 5 tygodni  Bez pamięci  Bezpieczna przystań  Blondynka w Urugwaju  Carpe diem  Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy  Dawaj i bierz
6 lata temu
Pokazuje 6 z 12