Thatcheryzm. Zarys przypadku

Tomasz Pichór Wydawnictwo: Rambler nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Rambler
polityka Anglia Szkocja Wielka Brytania konserwatyzm Margaret Thatcher gospodarka esej Europa władza USA
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-01-01

Okładka książki Służby Specjalne Grzegorz Braun, Rafał Brzeski, Robert Cheda, Krzysztof Galimski, Kordian Kuczma, Łukasz Pawelski, Tomasz Pichór, Leszek Pietrzak, Aleksander Piński, Jan Piński, Rafał Przedmojski, Wojciech Szewko
1,0
Służby Specjalne Grzegorz Braun, Raf...