Bóg ewolucji. Teologia trynitarna

Okładka książki Bóg ewolucji. Teologia trynitarna
Denis Edwards Wydawnictwo: Copernicus Center Press Seria: Nauka i religia religia
religia
Łukasz Kwiatek
nauka teologia religia ewolucja Bóg

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Ważna książka, z której wyniosłem kilka ciekawych pomysłów jak np. odbicie relacyjności Trójcy Świętej w procesach naturalnych. Teoria ewolucji po tej książce stanowi już dla mnie mniejszy problem w poszukiwaniu Boga. Książka oczywiście nie wyczerpuje tematu, ale wiele proponuje. Zdecydowanie polecam. W niektórych kwestiach lektura ta była dla mnie rewolucyjna. Jest to także jedna z tych lektur, po których znowu sobie przypominamy, że nic nie jest oczywiste.

Mam nadzieję na dalszy rozwój tej ważnej tematyki.

Mam nadzieję na dalszy rozwój tej ważnej tematyki.

Dodaj cytat z książki Bóg ewolucji. Teologia trynitarna