Rosja, Ameryka i Zimna Wojna. 1949-1991

Russia, America and the Cold War
historia
Rafał Albert Galos
zimna wojna USA Rosja Martin McCauley 1949-1991 Ossolineum zimny konflikt

Miałem przyjemność zapoznać się z tą książką, kiedy przygotowywałem się do konkursu historycznego. Jest to jedna z lektur, jakie trzeba przeczytać na etap ustny. Muszę powiedzieć, że bardzo przyjemna książka, która zawiera dużo szczegółów, ale jednocześnie jest napisana zwięzłym językiem i nie męczy czytelnika. Bardzo mi się ona podobała i polecam każdej osobie, która choć...

• Historia
  • Serio serio