Szare Wilki Hitlera /U - booty na oceanie indyjskim

2005-01-01
2005-01-01

więcej Więcej

dobra dla fanów II wojny

Książka dotycząca operacji u-bootów na środkowym i dalekim wschodzie. Niemcom marzyło się nękanie aliantów na dwóch pozostałych oceanach(sic!). O zderzeniu z brutalną rzeczywistością i co z tego wynikło oraz dużo ciekawostek i wypunktowanych zgrzytów we współpracy dwóch sojuszników osi.
Ciekawa, ale redakcja tej pozycji pozostawia wiele do życzenia! O taką masę literówek...

• Morskie
  • Marynistyka