Rozdarci

Okładka książki Rozdarci
Neal Shusterman Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Podzieleni (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2012-08-28
Agnieszka Hałas
Neal Shusterman antyutopia

Czekam na kontyacje na już

Cam został w całości złożony z części ciał Podzielonych jako "cud życia". Próbuje odnaleźć i wyodrębnić siebie z ponad 100 dusz nastolatków. Czy można w ogóle uznać, że istnieje? Miracolina jest darem od i dla Boga. Mimo wahania się rodziców wierzy, że jej podzielone ciało uratuje setki ważnych osób. Starkey chce wszystkim udowodnić jak wiele są warte bocianie podrzutki....

Po prostu świetna!
Genialny pomysł i bardzo dobre wykonanie.
Podoba mi sie, że wciąż mamy tych samych bohaterów, którzy pojawili się w pierwszym tomie.
Nie rozumiem skąd taki mały rozgłos tej serii, bo zdecydowanie jest to niedoceniona pozycja, a szkoda.

Kontynuacja książki “Podzieleni”, plus bardzo ciekawy nowy wątek nastolatka złożonego w całości z części ciał innych Podzielonych. Po lekturze zostaje dużo niewyjaśnionych kwestii - niestety kolejne części tej serii nie zostały wydane w Polsce.

Fantastyczna seria! Żałuję, że pozostałe książki nie zostały przetłumaczone. W pierwszej części wartka akcja, nie można się nudzić. Tutaj sytuacja rozwijała się na początku powoli, ale później autor dał czadu. Bardzo mi się podobała, polecam

bardzo dobra, dynamiczna kontynuacja. Nie mogłam się oderwać gdy tylko miałam czas czytać

Rewelacyjna kontynuacja!
Neal Shusterman wykonał kawał świetnej roboty i książkę czyta się z wielkim zainteresowaniem od pierwszych stron. Oprócz poznania dalszych losów Leva, Connora i Risy mamy możliwość spojrzenia na świat po Wojnie Moralnej oczami innych postaci. Bohaterowie są niezwykli, świetnie zarysowani i nietuzinkowi. Każdy niesie ze sobą jakąś historię,...

Rewelacjna ksiazka, zdecydowanie lepsza od pierwszej czesci, duzo, duzo lepsza. Autor wprowadzil nowych bohaterow co znacznie napedzilo akcje, od ksiazki ciezko sie oderwac. Szkoda, ze jeszcze nie ma kolejnych czesci po polsku, juz bym czytala.
Polecam.

Ta część jest genialna! Poznajemy nowych ciekawych bohaterów. A końcówka mega emocjonująca.Co więcej sama treść i temat który porusza daje do myślenia.Czekam na trzecią część niecierpliwie.

Długo czekałam na drugą część, a gdy już ją miałam delektowałam się po kawałku fragmentami, żeby mi się za szybko akcja nie skończyła..i teraz czekam na ostatnią część z wielką NIECIERPLIWOŚCIĄ!

• Chcę w prezencie
  • 2018