Romeo z rupieciarni

literatura dziecięca
9788374207874
Ryszard Turczyn

Na półkach: , , , ,

"Romeo z Rupieciarni" zabiera nas w inną podróż - tym razem wraz z superbohaterami udajemy się do Włoch. A wszystko to za sprawą niecodziennego zdarzenia - oto duch z lampy (czyli Romeo) nie zamierza spełnić trzech życzeń tego, kto go uwolnił a wręcz sam ma prośbę - by odnaleźć jego Julię, której nie widział czterysta lat. Nasi bohaterowie podążają "ścieżką miłości" i...

Recenzję znajdziecie na moim blogu, na który Was serdecznie zapraszam :)

• Serie
  • 1aa) Książki do kupienia
  • +2016
  • Biblioteka
  • 6/10 - niezła
  • ▪ Dziecięce/młodzieżowe
  • Chcę przeczytać BŚ

Dodaj cytat z książki Romeo z rupieciarni