Znaki życia

Data 1. wydania:
Kamil Gryko
powieść

więcej Więcej

Mimo że nie czytałam pozostałych części to wcale nie przeszkodziło mi to w zrozumieniu fabuły. Książka jest ciekawa i wciągająca. Elementy fantastyczne i wątek romantyczny wykreowany w bardzo dobry sposób. Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Mogę szczerze polecić.

Nieco inna od dwóch pierwszych powiązanych z serialem lost,i nieco ciekawsza,choć tylko 'nieco',na plus trochę metafizyki,tajemnicy i humoru.

Z całej trylogii : zdecydowanie najlepsza, choć i tak pozostawia wiele do życzenia (rozbieżność w imieniu głównego bohatera pomiędzy okładką książką, a jej zawartością - bezcenne). Wreszcie trochę "LOSTowego" klimatu, metafizyki, niedopowiedzeń. Większa interakcja z pozostałymi bohaterami. Ogólnie, dla fanów serialu - ciekawa.

W sumie to najlepsza część z całej tej trylogii, w końcu wątek wyspy nie jest tylko pretekstem do nawiązań o przeszłości, ale też komponuje się w całość. Fajny motyw z polowaniem na dzika, wreszcie jakaś metafizyka, momentami ciekawy humor, który sprawiał, że uśmiechnąłem się pod nosem czytając rozmowy głównego bohatera z Savannah.

Krótka historyjka, skupiająca się na jednym z ocalałych pasażerów z samolotu linii Oceanic 815. Historia opisana w książce nie pojawia się w żadnym stopniu w serialu. Mały dodatek dla fanów serialu.

• 2010
  • Koniecznie muszę przeczytać
  • 000 - Ekranizacje obejrzane
  • Belterystyka
  • Wypożycz z Biblioteki Raczyńskich
  • Akcja, sensacja, kryminał
  • Z oceną

Dodaj cytat z książki Znaki życia