Miód na serce

Replika
Edyta Świętek literatura polska
literatura obyczajowa, romans
Edyta Świętek literatura polska

Bardzo lubię książki tej autorki, przeczytałam kilka, ale ta niestety mnie rozczarowała, irytowała przezwiskami bohaterów (Ciaputek, pan Gbur, pan Korposzczurek...) i miejscami wynudziła. To na pewno nie był miód na moje czytelnicze serce. Z wielkim trudem wytrwałam do końca, ziewając miejscami jak mops i wyczekując ostatniej strony. Nie moje klimaty.

Bardzo się cieszę że przecztałam najpierw Cappuccino z cynamonem a później zupełnie przez przypadek Miód na serce bo dzięki temu poznałam dalsze losy Patrycji i Elwiry. Plecam książki tej autorki na jesienne wieczory.

Miód ze względu na swoją strukturę kapie powoli i tak rozwija się akcja tej książki ciepłej,pogodnej,lekkiej,pełnej nadziei,jest to książka do delektowania się bez pośpiechu,książka do poduszki.Polecam.

Bardzo ciepła książka, którą lekko się czyta, ale która wywołuje łzy wzruszenia i radosne uśmiechy podczas czytania.
Historia z szukającą matki dziewczynką dla mnie troszkę nierzeczywista gdyż zwykle dzieci mające tylko jednego rodzica, potencjalnych partnerów matki czy ojca traktują z wielką wrogością.
No ale niech będzie takich więcej bo dzięki temu wszyscy będą szczęśliwi.

Lekka, przyjemna, kobieca. Czasem trzeba odstawić thrillery i sięgnąć po książkę, gdzie nikt nikogo nie zabija i nie prześladuje, gdzie otrzymuje się nadzieję na lepsze jutro i gdzie historia kończy się szczęśliwie. Lubię styl pisania Edyty Świętek i z przyjemnością sięgam po jej książki, gdy mam ochotę na coś niezobowiązującego, nie wymagającego głębszej interpretacji, a...

Oczarowana 5-tomową sagą "Aleją róż" pani Edyty Świętek bez wahania sięgnęłam po kolejną książkę tej Autorki. I niestety spotkało mnie wielkie rozczarowanie. To na pewno nie był miód na moje czytelnicze serce. Wynudziłam się przy tej książce jak mops i gdybym jej nie kupiła (na szczęście w dyskoncie książkowym), a wypożyczyła, to pewnie nie dotrwałabym do końca. Mam...

Jak zawsze u tej autorki jest ciepło, przyjemnie i wydawało by się, że lekko... No właśnie, bardzo często w miłą historię wpleciona zostaje tragedia, trudne życiowe momenty i refleksja. I przez to tę książkę czyta się z zainteresowaniem i zastanowieniem. Fajna, życiowa opowieść

Ta książka to prawdziwy miód na serce. I pomimo, że już od połowy książki wiemy jak się skończy, to i tak warto ją przeczytać - tak dla pokrzepienia :)

Urocza książka, bardzo polecam.

Dla tych, których zainteresuje ta książka: najpierw wypadałoby przeczytać "Cappuccino z cynamonem" (jeszcze tej książki nie znam, ale z informacji o innych książkach pani Edyty zamieszczonych pod koniec "Miodzika" wyczytałam, że jest o potyczkach koleżanki Patrycji, która czasami się tu pojawia). Co do słodkiej opowieści, muszę stwierdzić, że było wciągająco, wzruszająco i...

Dyskusje

• 2019