Both of Her

Okładka książki Both of Her Kathy Coopmans, Alisa Mullen
Okładka książki Both of Her
Kathy CoopmansAlisa Mullen Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-10-02
2015-10-02
Suspense Romance Adult Fiction Erotica

Jeden odwołany lot z powodu śnieżycy i jeden seksowny pilot zmienił jej życie na zawsze. Po spędzeniu niezapomnianej nocy z gorącym i starszym Camden Stellem studentka Lucia, uczy się zaspokajania ekstremalnych cielesnych instynktów jaki i ukazano luksusowy styl życia. Przez 10 lat Lucia prowadzi podwójne życie. Przez pięć dni w tygodniu jest prezesem Divine. Kiedy nadchodzi jej weekend, zmienia się z Luca / Lucia, która lubi ekstremalne przyjemności seksualne z mężczyznam w zamian za droga biżuterię i inne prezenty . Pewnego dnia nagle wszystko się zmienia. Oba światy zderzają się, jej przyjaciele i partnerzy poznają jej tożsamość, a jedyna osoba, której myślała, że już nigdy nie zobaczy, wraca do jej życia. Ludzie, którym ufała w swoim życiu, ujawniają swoje niegodziwe plany, podkopują jej dostatnie życie i grożą jej. Wszystko zaczyna trochę szaleć. Luca będzie musiała walczyć o przetrwanie i wrócić do mężczyzny, którego kocha.

Chwilę zastanawiałam się nad tym co napisać, by nie być źle zrozumianą.
Gdyby na miejscu Lucy/Lucii był facet każdy nazywałby go macho, a ponieważ była kobietą to już dzi.wka- jakoś nie mogę się z tym zgodzić, kurcze skoro byli frajerzy którzy kupowali suknie i klejnoty a jej to odpowiadało to o co halo?!
Rozumiem trochę reakcję Heatha, wiedział czym zajmuje się Luca i nie chciał tego dla swojego przyjaciela ale nie rozumiał że lata temu gdy pierwszy raz spotkali się Luca i Camden już nic nie było takie samo dla ich obu. Pokazał jej świat jaki może stworzyć. A sam o niej nie zapomniał, szukał ją. Ten jeden wspólny weekend odbił się na całym ich życiu.
I nigdy nie podejrzewałabym akurat tych konkretnych osób o zdradę.
Polecam, choć nie jest to do końca przyjemna lektura, poprostu jest inna niż większość książek które czytałam.

Chwilę zastanawiałam się nad tym co napisać, by nie być źle zrozumianą.
Rozumiem trochę reakcję Heatha, wiedział czym zajmuje się Luca i nie...

Luca West to osoba prowadząca dwa życia. Na co dzień jest szanowaną prawniczką, właścicielką i szefową firmy, a w weekendy wyjeżdża, żeby przeżywać erotyczne przygody z umówionymi facetami, w zamian za co otrzymuje kosztowną biżuterię. Przyznam się, że tematyka jest nietypowa, bo to zazwyczaj facet lubi się zabawić, u kobiet taka sytuacja zazwyczaj kojarzy się z prostytucją. Może gdyby nie miała za to żadnych korzyści materialnych, to można byłoby inaczej na to spojrzeć. Bardzo skrupulatnie ukrywa swoją tożsamość, nie daje swojego numeru telefonu, zawsze daleko wyjeżdża na swoje "podboje", jednak widać niewystarczająco się ukrywała, bo pewnego dnia do jej biura zawita jej pierwszy i ostatni facet. No i zaczyna się dziać, bo wraz z ich pojawieniem się zaczynają się dziać tajemnicze rzeczy, np. ginie z sejfu cała biżuteria Luci, znika jeden z facetów. Przyznam się, że miałam problemy ze skategoryzowaniem tej książki, bo miejscami był to erotyk, czasami komedia sytuacyjna, parodia, a w pewnym momencie zrobił się z tego "Koszmar z ulicy Wiązów", że nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać. Trochę było niedopowiedzeń odnośnie treści książki, do końca nie wiadomo, co się stało z pozostałymi facetami Luci, ale całkiem przyjemnie się czytało.

Nie jestem pod wrażeniem. Z początku zapowiadało się ciekawie, ale później już mi się dłużyło i zaznałam wielkiego niesmaku od tych wszystkich wydarzeń.

• Erotyk
  • Nieoficjalne tłumaczenia