Bo to jest w miłości najstraszniejsze

Nicole Müller Wydawnictwo: Sic! literatura piękna
Denn das ist das Schreckliche an der Liebe
literatura piękna
Alicja Buras
homoseksualizm LGBT lesbijka biseksualizm biseksualistka queer

Przepięknie napisana! Pełna ważnych dla każdego człowieka przemyśleń

Ta krótka książeczka zawiera w sobie całe sedno: Gdyby nie było książek, już dawno bym umarła. Piękna, smutna, przenikająca - bo to jest w książce najpiękniejsze...

Dobra, smutna, życiowa.

czasami geniusz, czasami banał, czasami ładne cytaty, czasami gimnazjum; czasami odnajdywałabym siebie w tej prozie

Mega mocne, o uczuciu, ktore stało się uzależnieniem. Tak siązka boli, nie ma znaczenia, że bohaterki to lesbijka i biseksualistka. Książka jest o miłości, o wszystkich obliczach miłości.

Dużo żalu, bólu, cierpienia. Autorka egoistycznie opisuje swój punkt widzenia związku i rozstania. Jej pomysł na pogodzenie się ze stratą ukochanej to przelanie tego na papier i to wszystko. Książka kończy się, gdy powinna się zacząć. Czytając to można się utożsamić z autorką - znaleźć podobne wspomnienia, emocje, uczucia w swojej pamięci i jedyne co się wynosi z tej...

Smutna, dobra na rozmnożenie smutku. Oryginalna forma.

piekna, wzruszajaca ale i bardzo gorzkie rozczarowanie miloscia! Do bolu zywe opisy rozstan kochanek ich walka o bycie razem. Wszystko to tworzy cos niesamowitego, ze trudno ta malo objetosciowo ksiazeczke zapomniec. Do tej pory policzki mi plona)

Szkoda czasu na słabe książki, a ta taka właśnie jest. Nie ma w niej niczego, co dałoby się obronić. Bardzo słabo napisana, na szczęście krótka. Nic we mnie nie pozostawiła oprócz poczucia straconego czasu.

grafomania grafomanią, ale jednak książka ta w pewien sposób urzeka. jest kopalnią cytatów. cytatów, które trafiają w samo sedno, kłują, bezczelnie uwierają w prawym bądź lewym przedsionku, powodują niedomykanie się zastawek, sporadyczne uderzenia gorąca, ataki paniki połączone z brakiem powietrza.

Dyskusje

• LGBT