Podstawienie

Monika Winnicka Wydawnictwo: Jirafa Roja literatura piękna
Jirafa Roja
2015-01-01
2015-01-01
powieść erotyczna erotyk monika winnicka Iris

Okładka książki Rozkoszne 2. Antologia kobiecych opowiadań erotycznych Alicja Giewont, Izabela Grelowska, Natalia Jackowska, Marta Jankowska, Justyna Jelonkiewicz, Anna B. Kahn, Zuzanna Korońska, Jakub K. Kowalski, Barbara Lewandowski, Iwa Mark, Joanna Piotrowska, Marta Rozbicka, Mariola Skrobańska, Alicja Wilczewska, Monika Winnicka, Monika Woldańska, Yesień (pseud.)
Rozkoszne 2. A... Alicja Giewont, Iza...

Nigdy. Jeszcze nigdy. Takiej nie czytałam. To gniot. Niby taka krótka, tak stron niewiele. A tak długo zajmuje. Czytanie oczywiście. Książki. Bo przecież to moja jej recenzja. 78 stron męki. O-grom-nej-mę-ki.

Jak na załączonym obrazku widać, przez to się nie da bezproblemowo przebrnąć. Ja nie wiem czy autorka wybrała taki styl pisania aby nadać swej opowieści bardziej podniosły, artystyczny wydźwięk? Może też była to próba symulacji napisania pamiętnika? Albo nakreślenia bałaganu w głowie głównej bohaterki? W każdym razie wyszło tragicznie.

"La, la, la."

Historia bez sensu, przepleciona obleśnymi wstawkami. Tanie, tandetne porno. Myślę, że wartość empiryczna tego dzieła przekłada się również na wartość w cenniku księgarni.

Ogólnie to lubię niekonwencjonalnie opowiedziane historie, przeplecione oderwanymi wątkami, rozmowami, wspomnieniami. Jednak mam wrażenie, że cała ta książka jest "oderwana". Chciałam dać jej szansę mimo tego, że widziałam jakie ma oceny u innych. Chciałam i wiem, że nie było warto.

1907

Szkoda że nie ma oceny "dziwne". To by doskonale określiło tą książkę. Dobrze że jest taka krótka, gdyż wątpię aby ktoś zniósł więcej.

• Posiadam 📚📚📚📚📚
  • Opisane ✏️📖