Sesje twórczej pomysłowości dla pedagogów, psychologów i trenerów grupowych

Okładka książki Sesje twórczej pomysłowości dla pedagogów, psychologów i trenerów grupowych
Krzysztof J. Szmidt Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sensus
2016-07-08
2016-07-08

Okładka książki Kultura i twórczość w czasach zarazy Aneta Bilska, Dobrosław Bilski, Agata Dawidowicz, Anna Grabowska-Nogala, Agnieszka Janiszewska-Szczepanik, Eugeniusz Józefowski, Martyna Justyńska, Leszek Karczewski, Anna Majewska-Owczarek, Monika Modrzejewska-Świgulska, Michał Płusa, Magdalena Sasin, Tamara Sass, Aleksandra Sieczych-Kukawska, Krzysztof J. Szmidt
Ocena 0,0
Kultura i twór... Aneta Bilska, Dobro...
Okładka książki Alternatywy w edukacji Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Katarzyna Krasoń, Wiesława Limont, Zbyszko Melosik, Beata Przyborowska, Jolanta Pułka, Andrzej Rozmus, Dariusz Rozmus, Bogusław Śliwerski, Krzysztof J. Szmidt, Ewa Wysocka
Ocena 6,3
Alternatywy w ... Edyta Gruszczyk-Kol...