Do rana daleko

Okładka książki Do rana daleko Marta Fox
Okładka książki Do rana daleko
Marta Fox Wydawnictwo: Siedmioróg Cykl: Pierwsza miłość (tom 5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Pierwsza miłość (tom 5)
Siedmioróg
2003-01-01
2003-01-01

Jako szóstoklasistka pochłaniałam wszystkie książki Marty Fox.Płakałam, śmiałam się i przeżywałam wszystko wraz z głównymi bohaterami. Wspominam te opowieści tak dobrze, jak to tylko możliwe. Jednak zdaje sobie sprawę że gdybym spróbowała przeczytać tą książkę teraz prawdopodobnie straciła bym do niej całą sympatie.

Przeczytane, w latach szkolnych, zapamiętane do dziś....

Przeczytane, w latach szkolnych, zapamiętane do dziś....

Wzruszająca, momentami rozczulająca, prawdziwa. Pani Marta Fox pisze w sposób, jaki mi zdecydowanie podchodzi. Prosto z mostu, zwięźle. Historia Maćka i Oli jest piękna, po prostu.

Bardzo ciepło przeze mnie przyjęta książka. Przyjemnie mi się ją czytało :)

Bardzo ciepło przeze mnie przyjęta książka. Przyjemnie mi się ją czytało :)

tu bardzo piekne zakończenie.. i bardzo podobały mi sie rozmowy, nic poza tym

tu bardzo piekne zakończenie.. i bardzo podobały mi sie rozmowy, nic poza tym

Bardzo podobała mi się ta książka. O dziwo nie chciałabym jednak, żeby była dłuższa. Jest wystarczająca. Jak na tak krótką książkę, zawiera dość obszerną opowieść, co stanowi duży plus. Polecam 😀

5 tom cyklu PIERWSZA MIŁOŚĆ.

5 tom cyklu PIERWSZA MIŁOŚĆ.

Tak prosto napisana, a jednak porusza ważne tematy. Fox w przystępny sposób stara się uwrażliwić młodego czytelnika i uleczyć jego duszę.

Piękna. Zwięzła, ale nie w treści. Porusza swoją prawdziwością. Zdecydowanie zapada głęboko w pamięć. Jest jedną z tych książek, o których się nie zapomina.

• Młodzieżowe
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Do rana daleko