Dołek czyli kiedy brnąć, a kiedy rezygnować

Seth Godin Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
Data 1. wydania:
2007-05-10
Onepress
biznes, finanse
2008-01-01

Książka jest bardzo chuda (ok. 80 stron), a mimo tego i tak warto ją było przeczytać. Autor w książce skupia się na kilku zagadnieniach:
- jak najlepsi zostają najlepszymi i ile procent uwagi czy zysków z ogółu zbierają dla siebie,
- przedstawia trzy krzywe: dołek, ślepy zaułek, urwisko - z którymi stykamy się w życiu, i które w różnym stopniu uniemożliwiają osiąganie...

Przeczytałam wiele książek o podobnym temacie. Były znacznie grubsze, ale nic nie wniosły do mojego życia. Ta mała książeczka okazała się najbardziej wartościowa. Świetna i konkretna. Polecam!

• Biznes
  • Chcę w prezencie