Po burzy

Okładka książki Po burzy
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 2) literatura piękna
literatura piękna
Heartland (tom 2)
After the Storm
Wydawnictwo Dolnośląskie
2003-01-01
2003-01-01
Donata Olejnik
konie

Autorka w doskonały sposób prowadzi fabułę o młodej nastolatce i jej stadninie koni. Czytając książkę aż się jest ciekaw kolejnych wydarzeń i nie można przerwać tego czytania. Książka doskonała dla nastolatków oraz miłośników koni i ogólnie zwierząt. Każdy kto sięgnie po nią będzie na pewno zadowolony.

Druga część nie zawiodła! Choć mniej w niej było wzruszeń i emocji niż w pierwszej części, to atuty poprzedniej książki zostały. Ciepła, wzruszająca, piękna, szybko się ją czyta, ale na bardzo długo zostaje w pamięci. Książka na jeden wieczór, godna przeczytania przez każdego.

Na półkach: , , , , ,

Miałam ten tom pod ręką, ponieważ wypożyczyłam obie pierwsze części na raz. Żal mi było oddawać tę książkę nieprzeczytaną, więc w pewne wolne popołudnie usiadłam i połknęłam na raz.

"Po burzy" przedstawia taki sam poziom literacki jak część poprzednia, czyli jest po prostu przeciętnym czytadłem, jednak trzeba przyznać, że wciągającym czytadłem. Historia Amy jest całkiem ciekawa, mimo, że nie odkrywcza.

Miłośnikom koni oraz szukającym niezobowiązującej lektury może się spodobać.

Jestem zachwycona drugą częścią schroniska Heartlandu " Po burzy" po stracie mamy Amy z dziadkiem pomaga i leczy chore konie, które zaznały urazów poważnych bardzo dobrze sobie radzi z nimi, ma wspaniałe podejście z wielkim sercem, troską opiekuje się końmi żeby zaczęły jej na nowo ufać.
Jest pasjonatką koni,bardzo kocha je...do każdego zwierzęcia podchodzi z sercem,główna bohaterka Amy jest ciepłą, wspaniałą dziewczyną bardzo polubiłam ją.
Wywołała we mnie pozytywne uczucia, emocje silne ta książka przepiękna, cudna urzekła mnie,wciągająca i urocza historia dziewczyny walczącej o potrzebujących pomocy,opieki konie.
Pasja i Miłość do koni to jest coś pięknego, są zwierzętami mądrymi, wyjątkowymi, potrzebują naszej pomocy, troski one czują, że bardzo są kochane!!!!

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii!!! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam każdą książkę z serii Heartland!

Wspaniała, polecam

Wspaniała, polecam

Świetna seria

Świetna seria

Super! :D

Super! :D

Heartland to schronisko dla koni, wtulone między wzgórza Virginii, ale i coś więcej. To miejsce jedyne w swoim rodzaju - gdzie leczone są blizny przeszłości, gdzie przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom.

Dodaj cytat z książki Po burzy