Droga Toyoty - 14 zasad zarządzania wiodącej firmy produkcyjnej świata

Okładka książki Droga Toyoty - 14 zasad zarządzania wiodącej firmy produkcyjnej świata Jeffrey K. Liker
Jeffrey K. Liker Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
MT Biznes
2005-01-01
2005-01-01
Japonia kaizen zarządzanie Toyota przemysł korporacje

Okładka książki Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia. Jak osiągać znakomite wyniki dzięki strategii i operacyjnej doskonałości James K. Franz, Jeffrey K. Liker
Droga Toyoty d... James K. Franz, Jef...
Okładka książki Droga Toyoty do doskonałości w usługach Jeffrey K. Liker, Karyn Ross
Droga Toyoty d... Jeffrey K. Liker, K...

Okładka książki Pokonać giełdę Peter Lynch, John Rothchild
Pokonać giełdę Peter Lynch, John R...
Okładka książki Jednominutowy milioner Robert G. Allen, Mark Victor Hansen
Jednominutowy ... Robert G. Allen, Ma...
Okładka książki Wielcy z wyboru Jim Collins, Morten Hansen
Wielcy z wyboru Jim Collins, Morten...
Okładka książki Dochodząc do TAK. Negocjowanie bez poddawania się Roger Fisher, Bruce Patton, William Ury
Dochodząc do T... Roger Fisher, Bruce...

Miliony ludzi w Polsce pracują w przemyśle. Ta książka pokazuje, że mogą pracować inaczej. Że da się ułatwiać sobie wykonywanie codziennych obowiązków. Obowiązkowa pozycja w dzisiejszym podejściu do biznesu.

Opowieść i przewodnik nie tyle o metodologii zarządzania największego producenta aut osobowych świata, co o filozofii, podejściu do pracy i życia oraz mentalności ogromnej korporacji. Bardzo motywująca i inspirująca pozycja, choć osobiście w niektórych aspektach szacunek i wywyższanie pracy w hierarchii życiowej człowieka chyba zbyt wyraźnie przedstawiane.

Mega ! Bardzo mi się podobała chyba bardziej że względu na Lean niż na samą Toyotę choć znak = też nie był by błędem. Polecam szegolnie osoba interesującą się tematyką lean management.

Książka interesująca. Jak ją kiedyś czytałem zacząłem być fascynatem Lexusa. Dużo wiedzy na temat filozofii, produkcji, postawieniu na jakość. Z książki dowiesz się dlaczego Toyoty są tak mało awaryjne. Idę kupić Lexusa.

Nie przeczytałam całej, jednak z chęcią w przyszłości ją dokończę.

Nie przeczytałam całej, jednak z chęcią w przyszłości ją dokończę.

Polecam, posiadam i chętnie prześlę (wersja angielska).

Polecam, posiadam i chętnie prześlę (wersja angielska).

Bardzo ciekawie tłumacząca fenomen Toyoty przez pryzmat istotnych cech kultury japońskiej. Gratka dla zwolenników Lean Six Sigma.

• Biznes
  • Zarządzanie
  • Do kupienia
  • HR, Business

Dodaj cytat z książki Droga Toyoty - 14 zasad zarządzania wiodącej firmy produkcyjnej świata