Tajlandzka księżniczka

literatura piękna
8385362010
Małgorzata Zięba
Tajlandia Londyn różnice kulturowe miłość

"(..) A kiedy należało odesłać córkę wenezuelskiego ministra do kliniki, ponieważ dostała krwotoku na skutek zbyt gwałtownych pieszczot za pomocą butelki coca-coli, byłam jedyną osobą, którą to śmieszyło."
str 48

"(..) Mówiła także o szalonych nocach, podczas których wąchała odurzające środki leżąc w łóżku Romana Polańskiego"
str 50

"Dochodzę do wniosku, że rasizm jest...

Tajlandzka księżniczka to bardzo łatwa i przyjemna do zrozumienia książka, która zbliża nas do kultury Azjatyckiej oraz ukazuję jak życie człowieka w dość krótkim czasie może przybrać różne tory.

• Książki
  • 2003
  • Sprzedane / wymienione
  • Islam, Bliski Wschód, Arabia, Afryka, Azja
  • 2014r.
  • ROK 1999 - 1998

Dodaj cytat z książki Tajlandzka księżniczka