Kwadratura koła

Alvaro Pombo Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX literatura piękna
Instytut Wydawniczy PAX
literatura piękna
2001-01-01

Okładka książki Das Winterlesebuch. Geschichten für lange Winterabende Alvaro Pombo, Georg Büchner, Angela Carter, Don DeLillo, Robert Gernhardt, Cyril Hare, Frances Hegarty, Kathy Lette, Axel Marquardt, Richard Barham Middleton, Sky Nonhoff, Joyce Carol Oates, Achim Szymanski, Keto Waberer von, Fay Weldon, Ror Wolf
7,0
Das Winterlese... Alvaro Pombo, Georg...