Błękitna zatoka

Okładka książki Błękitna zatoka
Nora Roberts Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Saga rodu Quinnów (tom 4) Seria: Magnolie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Saga rodu Quinnów (tom 4)
Magnolie
Chesapeake Blue
Świat Książki
2006-01-01
2006-01-01
8373119884
malarz kwiaciarka miłość szantaż

więcej Więcej

Bardzo przyjemna książka jaką przeczytałem. Bardzo się ciesze , że akcja powieści jest nad morzem. Zasługuję to na duży plus ode mnie. Dodatkowo książka jest bardzo piękna i fascynująca. Sprawia , że chce się czytać. Od samego początku potrafi zafascynować. Jestem bardzo zadowolony.
Polecam

Przyjemna lektura, z nadmorskim klimatem i perypetiami rodzinnymi. Nie czytałam wcześniejszych części, ale bez problemu można się odnaleźć. Pani Roberts ma talent do lekkich, obyczajowych opowieści z nutką romantyzmu :)

Na półkach: , , , , ,

"Błękitna zatoka" Nory Roberts,książka przy której można się zrelaksować.Niejednokrotnie uśmiech nie schodził mi z twarzy ,chociaż i łezka wzruszenia też się zakręciła.Książkę oceniam jak najbardziej pozytywnie.

To moje pierwsze spotkanie z Norą Roberts, a książka wybrana przypadkowo. Dopiero teraz zobaczyłam, że jest to czwarty tom sagi o Quinnach, ale na szczęście nie ma to znaczenia dla fabuły.
Czyta się bardzo dobrze, jednak czasem miałam ochotę już skończyć. Niektóre opisy są po prostu przydługie, a sprawy które mogłyby się skończyć szybko, są rozwlekane w...

Bardzo romantyczna

Mimo, że to typowe romansidło fajnie się czyta

„Błękitna zatoka” jest jak powrót do rodzinnego miasta po latach. Nie tylko dla głównego bohatera, ale też dla czytelnika. Seth przez cały okres swojej artystycznej tułaczki po świecie utrzymywał kontakt ze swoją rodziną i wiedział jak im się układa. Dobrze jest wrócić do St. Chris razem z nim i odwiedzić stare kąty.

Przez pierwsze kilka rozdziałów nadrabiamy osiemnaście...

Jedna z wielu dobrych książek Nory Roberts.Bez wątpienia sięgam po następne.

Lekka lektura na zimowy wieczór

Bardzo ciekawa historia. Pod koniec można mieć śmiało łzy w oczach ze wzruszenia ;)

• Nora Roberts
  • Romans