Czwarty lipca

Maxine PaetroJames Patterson Wydawnictwo: Albatros Cykl: Kobiecy Klub Zbrodni (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
4th of July
Halka Zygmunt
Albatros
kryminał powieść sensacja
4th of July
Kobiecy Klub Zbrodni (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Halka Zygmunt
kryminał powieść sensacja

Okładka książki The Summer House Brendan DuBois, James Patterson
5,0
The Summer House Brendan DuBois, Jam...
Okładka książki Nieuchwytny David Ellis, James Patterson
7,6
Nieuchwytny David Ellis, James ...
Okładka książki Gdzie jest prezydent Bill Clinton, James Patterson
6,5
Gdzie jest pre... Bill Clinton, James...
Okładka książki Czerwony alarm Marshall Karp, James Patterson
6,4
Czerwony alarm Marshall Karp, Jame...
Okładka książki First Love James Patterson, Emily Raymond
7,2
First Love James Patterson, Em...

Sięgając po tę książkę nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, a zostałem miło zaskoczony. Jedną z nielicznych wad tej powieści są bardzo krótkie rozdziały, które momentami mnie drażniły (a konkretnie przeskakiwanie z jednej akcji do drugiej), ale po pewnym czasie przyzwyczaiłem się do nich.
Zakończenie mnie lekko zbiło z nóg.
Ogromnie polecam.
Ps.Mimo, że jest to...

Pomijając to, że książki z L. Boxter nie robią na mnie wrażenia to książka nie byłaby taka zła gdyby nie to, że autor, którego uwielbiam poleciał na ilość stron, nie na jakość. Moim zdaniem jedna sprawa by spokojnie zadowoliła czytelnika. Dwie to już za dużo. Zdecydowanie.

Gdybym nie znała innych książek autora a tylko "Czwarty lipca", to poważnie zastanowiłabym się nad wypożyczeniem kolejnej. Nie wiem czy w tym przypadku zaszkodził Pattersonowi występ w duecie z Panią Paetro czy całkiem co innego. A może to jakieś początki pisarstwa, nie wnikam.
Niby mamy wszystko czego potrzeba: ciekawa fabuła, akcja i tajemnicze morderstwa.. ale całość...

"Czwarty lipca" można podzielić na trzy części: Lindsay w tarapatach, Lindsay na wygnaniu, Lindsay w akcji.
Jedna z lepszych w cyklu, zagadkowa historia, całkowicie zaskakujące zakończenie. Warto.

Książka naprawdę mnie wciągnęła. Polubiłam główną bohaterkę i z uwagą śledziłam każdą jej przygodę. Autor zapewnił mi wiele emocji poprzez makabryczne szczegóły morderstw, szybką akcję z niezliczonymi zwrotami oraz rewelacyjne zakończenie. Postawiłabym najwyższą ocenę, ale wiem, że Jamesa Pattersona stać na jeszcze więcej. Zabrakło mi w tej książce charakterystycznego dla...

Dobry z plusem. Fajna, ale nie porywa.

Książka szybko się czyta, wartka akcja i zaskakujące zakończenie. Jednak nie ujął mnie autor swoim talentem i myślę, że była to pierwsza i jedna z ostatnich pozycji jakie przeczytałam tego Pana. Książkę polecam przeczytać po angielsku, bo ze względu na niezbyt wyszukane słownictwo czyta się błyskawicznie.

Kolejna książka tego duetu po którą sięgnęłam. Nie był to stracony czas. Owa pozycja okazała się być ciekawą i trzymającą w napięciu. Zaskakujące rozwiązanie zagadki. Poza tym lubię Lindsay- lubię mocne babki.
Bycie dobrym może czasem zgubić...
A dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane....

Jak zwykle się nie zawiodlam. Szybka, wartka akcja, kilka roznych wątków. Gorąco polecam na te upalne dni.

I ponownie Patterson mnie zaskoczył, kompletnie nie spodziewałam się kim są zabójcy. Tak jak poprzednia część nie do końca do mnie trafiła, to ta całkowicie przypadła mi do gustu!

Dyskusje

• James Patterson