Niech bestia zdycha

C&T Crime & Thriller
2004-01-01
2004-01-01

więcej Więcej

Krótka, ciekawa i wciągająca. Książka przedzielona jakby na dwie części - na początku forma pamiętnika, gdzie główny bohater opisuje swój plan zabójstwa. Właściwie, właśnie to mnie zaintrygowało i sprawiło bym po nią sięgnęła.
Polecam :)

Dobry, zaskakujący kryminał. Bardzo ciekawie napisany, podoba mnie się to, że na początku pisany jest w formie pamiętnika, później jednak to się zmienia. Zachęcam do przeczytania

• Kryminały
  • 2018
  • Rok 2020
  • Kryminał/sensacja/thriller
  • Spanish
  • 2016
  • Bardzo chcę przeczytać

Dodaj cytat z książki Niech bestia zdycha