Balsam dla duszy na Boże Narodzenie

Okładka książki Balsam dla duszy na Boże Narodzenie Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Carol McAdoov Rehme
Okładka książki Balsam dla duszy na Boże Narodzenie
Jack CanfieldMark Victor Hansen Wydawnictwo: Rebis Seria: Balsam dla duszy literatura piękna
Balsam dla duszy
Chicken Soup for the Soul: The Book of Christmas Virtues
Rebis
2006-01-01
2006-01-01
8373019499
Aleksander Gomola
zbiór opowiadań nowel

Okładka książki Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń Jack Canfield, Andres Pira, Joe Vitale
Od zera do mil... Jack Canfield, Andr...
Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika kotów Marty Becker, Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Carol Kline, Amy D. Shojai
Balsam dla dus... Marty Becker, Jack ...
Okładka książki Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce Jack Canfield, Mark Victor Hansen
Balsam dla dus... Jack Canfield, Mark...
Okładka książki Potęga skupienia Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Les Hewitt
Potęga skupienia Jack Canfield, Mark...

Boże Narodzenie każdemu kojarzy się inaczej i dla każdego znaczy co innego. Autorzy książki ukryli magię Bożego Narodzenia w siedmiu słowach: Radość, Prostota, Miłość, Życzliwość, Wdzięczność, Wiara, Zachwyt. Bohaterami książki są czytelnicy serii Balsamy dla duszy, którzy nadsyłali swoje historie, a autorzy dopasowali je do każdego z uczuciowych rozdziałów.
Książka pełna jest ciepłych, wzruszających i zabawnych historii o odnajdywaniu ducha świąt Bożego Narodzenia.
Radość można odczuwać przygotowując jasełkowe przedstawienie lub samodzielnie przygotowując upominki dla bliskich.
Prostotę zatrzymując się na chwilę w świątecznym biegu.
Miłość gromadząc wokół siebie ukochane osoby.
Życzliwość dzieląc się z innymi ...

Książka pełna...

Niezwykle cenie sobie serie ksiazek Balsam dla duszy. Pierwsza ksiazke z tej serii przeczytalam wiele lat temu i sie nia zachwycilam. Do tej pory zdarza mi sie wracac do tej lektury. Jako, ze kocham swieta Bozego Narodzenia tym bardziej z wielka przyjemnoscia siegnelam po Balsam dla Duszy na Boze Narodzenie. Pomysl na ksiazke super, jednakze nie wiem czy to slabe tlumaczenie jednakze ksiazka nie porywa. Kilka historii jest ciekawych, ale niestety Balsam dla Duszy na Boze Narodzenie nie bedzie ksiazka po ktora bede siegac w grudniu. Wielka szkoda

Perfekcyjnie wprowadza w melancholijny, przedświąteczny nastrój. Zawiera podnoszące na duchu opowiadania, które pomagają dostrzec prawdziwy sens Bożego Narodzenia. Większość z nich jest napisana przyjemnym, uroczym językiem, chociaż zdarzają się także trochę gorsze fragmenty. Mimo wszystko polecam każdemu do przeczytania w grudniu-rzeczywiście po lekturze moja dusza czuje się dobrze nawilżona ;)

Najlepszy prezent na Boże Narodzenie. Do czytania przez cały rok, idealna książka na poprawę humoru i samopoczucia!

Każdy przeżywa ten czas na swój sposób - jedni w gronie rodzinnym, inni z ukochaną osobą, ktoś jeszcze ze złamanym sercem. I każdy znajdzie tu tytułowy balsam dla duszy - który koi, pokrzepia i pozwala wierzyć, że świat ma dla nas jeszcze wiele niespodzianek :)

Jeśli brakuje śniegu i świątecznej atmosfery jest to idealna książka aby ją poczuć i zapamiętać że Boże Narodzenie to jedno z piękniejszych świąt!

Piękne, choć nie porywające, ale nie raz zakręciła mi się łezka w oku :)

Piękne, choć nie porywające, ale nie raz zakręciła mi się łezka w oku :)

• Święta Bożego Narodzenia
  • Świąteczne - Boże Narodzenie