Być jak płynąca rzeka

Paulo Coelho Wydawnictwo: Świat Książki literatura piękna
Ser como o rio que flui...
2009-01-01
2008-01-01
Zofia Stanisławska-Kocińska
Świat Książki
esej powieść felieton
Ser como o rio que flui...
Świat Książki
literatura piękna
2009-01-01
Zofia Stanisławska-Kocińska
esej powieść felieton

Na półkach: , , , ,

Skłaniająca do refleksji, z mnóstwem inspirujących cytatów, a dzięki temu, że składa się z króciutkich tekstów czyta się ją bardzo szybko (w sam raz dla zabieganych). Polecam!

Świetna ksiazka pod akzdym aspektem.

Polecam

Ciekawie napisana. Krótkie teksty, ale dające do myślenia. Historie z życia i rozmyślania pisarza na ich temat. Prosty język, odrobina filozofii, zrządzenia losu, refleksja nad życiem.

Bardzo dobra książka o różnych mądrościach życiowych oraz o samym życiu. Fajnie się ją czyta, nie jest trudna w czytaniu.

Można trochę zmądrzeć jeśli się tylko zapamięta lekcje w niej udzielone.

Felietony dobre przeplatane słabymi.

Ta książka to po prostu esencja twórczości Paulo Coelha.

Bardzo ciekawa książka ,którą czyta się raz-dwa, dzięki formie z jaką została napisana (krótkie felietony/historie/opowieści). Pełno w niej bardzo mądrych przesłań. Może dzięki niej niejeden czytelnik zatrzyma się czasem i skłoni do jakichkolwiek refleksji na temat szeroko pojętego życia - czyż nie tego brakuje ludziom w dzisiejszym świecie - pędzącym ku nie wiadomo czemu,...

Bardzo obrazowo poprzez krótkie historie opowiada jakie jest życie i czym się kierować w nim.

Paulo Coelho w felietonach, opowieściach i króciutkich motywacyjnych historiach, zaczerpniętych z obserwacji otaczającego
nas "piękna". Chwile zadumy, medytacji i harmonii ze światem, uchwycone podczas życiowej wędrówki. Śpiewające w samotności kobiety, pianista w centrum handlowym bądź dyskusje o pokoju miedzynarodowym i miejscu Boga we wszechrzeczy. Autor pochyla się...

5 678
    1 646