Historia współczesna stosunków międzynarodowych 1945 - 2000

2007-01-01
2007-01-01
21 min.

więcej Więcej

Rewelacyjne kompendium historii stosunków w międzynarodowych dla studenta lub pracownika naukowego - dużo dat i szczegółów. Z tego względu raczej nie wskazana dla osób, które chcą po prostu dowiedzieć się czegoś o świecie - zwyczajnie się zanudzą przy lekturze.

Idealna synteza i zbiór najważniejszych sporów i porozumień XX/XXI wieku :)

2096

nie przeczytana w całości(tylko część rozdziałów potrzebnych na studia), książka zawiera strasznie dużo dat...

• Historia
  • historia
  • Polityka
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • 2005
  • Stosunki międzynarodowe

Dodaj cytat z książki Historia współczesna stosunków międzynarodowych 1945 - 2000