CSI: kryminalne zagadki Las Vegas. Śmiertelna gra

2007-01-01
2007-01-01
Łukasz Hernik
kryminalne zagadki Las Vegas Śmiertelna gra

Okładka książki Elseworlds- Batman Vol.3 Jim Aparo, Bret Blevins, Norm Breyfogle, Max Allan Collins, Mike Grell, Doug Moench
Ocena 8,0
Elseworlds- Ba... Jim Aparo, Bret Ble...
Okładka książki Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 Brock Adams, Eric Barnes, Lawrence Block, Harlan Coben, Max Allan Collins, David Corbett, Brendan DuBois, Loren D. Estleman, Beth Ann Fennelly, Ernest J. Finney, Tom Franklin, Ed Gorman, James Grady, Chris F. Holm, Harry Hunsicker, Richard Lange, Joe R. Lansdale, Charles McCarry, Dennis McFadden, Christopher Merkner, Andrew Riconda, S. J. Rozan, Mickey Spillane, Luís Alberto Urrea
Ocena 5,6
Najlepsze amer... Brock Adams, Eric B...
Okładka książki Inherit the Dead Mark Billingham, Lawrence Block, C.J. Box, Ken Bruen, Alafair Burke, Stephen L. Carter, Lee Child, Marcia Clark, Max Allan Collins, John Connolly, James Grady, Heather Graham, Bryan Gruley, Charlaine Harris, Mary Higgins Clark, Val McDermid, S. J. Rozan, Dana Stabenow, Lisa Unger, Sarah Weinman
Ocena 8,0
Inherit the Dead Mark Billingham, La...

więcej Więcej

Książka oparta na serialu pod tym samym tytułem. Całkiem sprawnie napisana, dobra rzecz na długi jesienny wieczór. Fajni bohaterowie, dobrze oddany klimat Las Vegas i specyfiki pracy techników kryminalistycznych. Nigdy nie oglądałam serialu, więc nie wiem jak odnosi się do niego książka. Jednak myślę, że dla fanów serialu jest ona bardzo fajnym uzupełnieniem.
6,5/10

Świetna książka dla takich miłośników serialu jak ja. W trakcie czytania wyobrażałam sobie aktorów,ich zachowanie...
Ciekawa historia kryminalna,niespodziewane zakończenie.

tłumaczenie: Łukasz Hernik
tytuł oryginału: CSI: criminal riddles Las Vegas. Killing game
seria/cykl wydawniczy: CSI: KRYMINALNE ZAGADKI
wydawnictwo: VESPER
data wydania: 2007 (data przybliżona)
ISBN: 8360159610
liczba stron: 368
słowa kluczowe: kryminalne, zagadki, Las Vegas, Śmiertelna, gra
kategoria: thriller/sensacja/kryminał
język: polski
typ: papier

Machinacje...

Bardzo dobrze napisana powieść, wartka akcja, ciekawe opisy i bardzo spójna fabuła.

Prawdziwy rarytas dla fanów serii CSI. Postacie nie były nudne... aż chce się obejrzeć CSI :)

Podobało mi się. Dostałaby 6 gwiazdek, gdyby ta 5 seria nie była przedstawiana... Lubię pierwsze 4 najbardziej. Co do książki, akcji - wszystko super. Ale zagorzałym fanom (takim jak ja), nie polecam. Zbyt dużo niedociągnięć.

• Kryminały
  • 2015