Tajny układ. Jak książę Windsoru zdradził aliantów

Okładka książki Tajny układ. Jak książę Windsoru zdradził aliantów
Martin Allen Wydawnictwo: Amber powieść historyczna
powieść historyczna
Hidden agenda how the duke of windsor betrayed the allies
Amber
2006-10-10
2006-10-10
Jacek Złotnicki

więcej Więcej

Osobiście mi temat znany więc jakoś książka mną nie wstrząsnęła aczkolwiek dla kogoś dla kogo kwestia jest obca, pozycja bardzo dobra i chociaż po części odsłaniająca sympatie na linii Windsor - Naziści. Zacząć jednak trzeba od tego że Windsor to tak naprawdę dynastia czysto Niemiecka. Saxe-Coburg Gotha to oryginalna nazwa Windsorowskiej krwi. Już z tej racji nie powinny...

• Anglia
  • 2014(przeczytane)
  • Książki z którymi mieszkam
  • Historia
  • Historia, polityka i okolice
  • Historia najnowsza
  • - Ożarów

Dodaj cytat z książki Tajny układ. Jak książę Windsoru zdradził aliantów