Nie chcę nocy

Cinderella Books
Holokaust Zagłada Żydzi polscy
powieść historyczna
Holokaust Zagłada Żydzi polscy

Jedną gwiazdkę odejmuję dlatego, gdyż autorka opisuje swoje wojenne przeżycia w osobie trzeciej, nie lubię tej formy, wolę gdy pisane jest "ja" aniżeli "ona". Poza tym książka bardzo dramatyczna i przejmująca. Nie wciągnęła mnie od samego początku ale za to później nie mogłam się od niej oderwać. Bohaterka była prawdziwą bohaterką, odważną, dzielną, dumną i pełną tupetu i...

• Judaica
  • Biografie
  • Literatura obozowa & Holokaust
  • II wojna światowa
  • 1g) Pamiętniki/ dzienniki/listy
  • 1n) Holokaust
  • Historia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nie chcę nocy