Złodziej dusz. Opowieści niesamowite

Armoryka
fantastyka grozy przyjazne duchy niewytłumaczalne zdarzenia
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka grozy przyjazne duchy niewytłumaczalne zdarzenia

Opowieści niesamowite mają to do siebie, że zazwyczaj przerażają czytelnika, powodują nerwowe odruchy, takie jak włączanie większej liczby świateł w domu, szukanie czyjejś kojącej obecności obok nas; często też odkładamy na bok książkę, która nas przeraziła, zasłaniając się wymówką: "Ach, zgłodniałam coś" albo "Może by tak zrobić sobie coś ciepłego do picia?". Skąd ja to...

• Horror
  • Szukam