Wolna Hiszpania 1936-1939

Gaston Leval Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Bractwa "Trojka" powieść historyczna
2009-01-01
Oficyna Wydawnicza Bractwa "Trojka"
powieść historyczna
2009-01-01

Fenomenalny reportaż na temat życia i funkcjonowania hiszpańskich kolektywów. Perfekcyjnie dobrane dane, wnikliwa analiza, stosowne porówniania, relacje z wydarzeń, które skłaniają do refleksji, odpowiedni język zrozumiały dla każdego czytelnika - słowem, wszystko to czego można by było oczekiwać od pracy na temat.
Polecam absolutnie każdemu! Z pewnością będę powoływał się...

• Dawniejsze
  • Anarchizm