Passchendaele. Kampania we Flandrii 1917

Krzysztof Marcinek Wydawnictwo: INFORTeditions Seria: Bitwy/Taktyka powieść historyczna
INFORTeditions
Historia I Wojna światowa
powieść historyczna
Bitwy/Taktyka
Historia I Wojna światowa

Świetna książka, napisana przystępnym językiem, oparta na solidnej podstawie źródłowej, a do tego jeszcze zawierająca sporą liczbę czytelnych map. Dla mnie niedościgniony wzór literatury historyczno-wojskowej.

bardzo dobra pozycja. Przejrzysta konstrukcja książki, dobry język, wyczerpujący, ale nie nużący opis wydarzeń. Polecam

Chyba jedyna pozycja na polskim rynku dotycząca bitwy o Passchendaele. Autor wykonał kawał dobrej roboty :)

• historia
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Bitwy / Taktyka - Seria
  • Chcę w prezencie
  • Polecane książki historyczne (naukowe i popularno-naukowe)
  • Wojskowość
  • Historia i kultura