Kryptonim WENUS

Amber
The Venus Conspiracy
kryminał, sensacja, thriller

Dobrze się czyta. Fajna fabuła. Typowa dla stylu tego autora. Polecam

Książka napisana jest prostym językiem, a fabuła błyskotliwie obmyślona. Nawet opisy naukowe są przystępne dla przeciętnego czytelnika. Sam pomysł na historię jest oparty właśnie na przesłankach naukowych, wplątanych w wielki światowy spisek. Wątek o bankierach-mordercach przypomniał mi powieści Ludluma. Akcja toczy się w odpowiednim rytmie, postaci przedstawione są bardzo...

Też niezła książka Cordy'ego, też moja ulubiona genetyka, ale tu już trochę zbyt daleki krok autora w kierunku fantazji. Pomysł fabuły niezły i ciekawy. Zakończenie niejasne i mało zaskakujące, ale książka w sumie warta przeczytania.

Nie potrafię jednoznacznie ocenić tej książki.
Na pewno zaskakująca! Serio, nie spodziewałem się kilku momentów czy trupów.
Fajny też pomysł na terror miłością.
Ale coś mi w tej książce jednak nie grało do końca. I nie umiem jasno określić co dokładnie.
Oceniłbym na 6,5.

Michael Cordy w świetny sposób ukazał igranie człowieka z naturą, prowadzące do chęci zawładnięcia oraz kontroli swojego ale i życia innych ludzi.

Zdecydowanie jest to książka o wciągającej i nieprzewidywalnej fabule. Szybciutko ją przeczytacie :D

Myślę,że Kryptonim WENUS to jedna z najlepszych książek jakie czytałam.Dzięki tej książce zrozumiałam co to znaczy miłość.Polecam tę książkę wszystkim czytelnikom ^.^ :)

wciaga ,ciekawa

Miłość. Jakie to jest piękne słowo, prawda? Każdy z nas przeżyje choć jeden raz ten stan, kiedy nie można przestać myśleć o innej osobie, gdyż czujemy w sercu, że jest ona nam bardzo potrzebna. Dla tej drugiej osoby zrobimy wszystko i będziemy się starali ze wszystkich sił, żeby była szczęśliwa, bo jej radość, da nam powód do dumy. Czasem miłość potrafi być ślepa, przez co...

• 2013
  • 2012