Cuda świata. Skarby architektury

Wydawnictwo SBM
2012-01-01
2012-01-01
Świat zdjęcia zabytki architektura

Okładka książki Podróże twego życia John Man, Nigel Rodgers, Geoffrey Roy, Chris Schuler
Ocena 8,0
Podróże twego ... John Man, Nigel Rod...

Piękny zbiór miejsc, do których chyba każdy chciałby się udać i zobaczyć na własne oczy, bo nawet najpiękniejsze (jak w tej książce) fotografie tego nie zastąpią. Po takiej lekturze aż chce się żyć!
Tym bardziej cieszę się, że jutro w Paryżu zobaczę aż dwa wymienione tu cuda świata wśród skarbów architektury :')

Dodaj cytat z książki Cuda świata. Skarby architektury