Fear Us

Okładka książki Fear Us B.B. Reid
Okładka książki Fear Us
B.B. Reid Wydawnictwo: B.B. Reid Cykl: Broken Love (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Broken Love (tom 3)
B.B. Reid
2015-09-22
2015-09-22
Romance Romantic Suspense dark New Adult

❤️‍🩹❤️‍🩹Zemsta to potężne uczucie. Zawładnie tobą i oślepi. To paląca potrzeba by swój ból i krzywdę przelać na innych. Duszona przez długi czas potrafi nawet pozbawić człowieczeństwa. Czy miłość jest w stanie ją okiełznać?❤️‍🔥
Historię Keenana i Sheldon poznajemy już w dwóch pierwszych tomach „Broken Love” od @_bbreid . To tam można zobaczyć ich młodzieńczą relację i beztroskiego Keenana, który notorycznie zdradza dziewczynę, a ona mu ciągle wybacza – do czasu.

🧔🏽On nosi w sobie brzemię zaniedbanego emocjonalnie dziecka, którego rodzice odpychali. Poczucie osamotnienia jest mu dobrze znane, dlatego gdy Sheldon go odtrąca - wyjeżdża, zostawia wszystko za sobą. Tama trzymana przez tyle lat wreszcie pęka. Wszyscy go zawiedli, nawet Sheldon, a to właśnie ona miała go kochać bezwarunkowo.
„Moim największym marzeniem było, żeby czuć się chcianym.”
👩🏼Ona kochała chłopaka, który ją ranił. Po latach mu wybaczyła, ale on wraca i nie jest już jej słodkim, wesołym chłopakiem. Jak ma mu więc powiedzieć, że ukrywała przez 4 lata, że mają córkę, którą właśnie porwali?
Sheldon przeżywa trudny czas, natłok emocji nie pomaga jej uporządkować swoich uczuć do Keenana. On również jest zagubiony - kocha ją i nienawidzi jednocześnie, chce ją zniszczyć. Złość i chęć zemsty go zaślepiają. Gniew jest głównym motorem jego działań, napędza go do okrutnych czynów ale i pomaga szukać córki. Seks pomaga mu natomiast rozładować rodzącą się agresję i uwolnić na nowo skrywane przez lata uczucia.

💘Ta część jest na pewno mniej mroczna od poprzednich, chociaż Keenan upodabnia się w okrucieństwie do brata. Relacja Sheldon i Keenana jest trudna, pełna żalu i skrywanych tajemnic. To historia o szantażu, który zniszczył miłość. „Fear us” jest tak uzależniające, że pochłonęłam ją w jeden dzień – nie mogłam, po prostu nie mogłam się oderwać‼️

Ocena: 💙💙💙💙🤍
🎵: Tate McRae - you broke me first
💋💋Do usłyszenia!💋💋

"Fear us" to trzecia i jak do tej pory najgorsza część cyklu Reid. Tym razem mamy Keenana i Sheldon, którzy zawsze wydawali mi się miłą parą, taką najmniej toksyczną ze wszystkich (o ile to możliwe w tej książce). Tutaj wszystko się zmienia. Dziecko, które powinno ich zmienić doprowadza do konfliktów, które trwają do ostatnich kart powieści. Niby tak dorośli, a tak dziecinni. Nic się nie trzymało kupy. Fabuły nie było, a sceny seksu... już zdecydowanie się przejadły. Toksycznie, źle, bez jakiegokolwiek sensu... wielkie NIE!

Oo całkiem fajna. 7/10
Przeczytałam całą serię "Broken Love" i w całości mi się podobała. 3 tom to praktycznie coś innego. Jest sporo treści z poprzednimi bohaterami , ale tu mamy Keenana i Sheldon.

Zaskoczyła mnie przemiana Keenana z bawidamka w "skur...na". Tak jak on traktował swoja kobietę to straszne. Natomiast ona ... scena na balkonie wymiata, nie dała się, nie poddała emocjonalnemu szantażowi.
Brudna. Namiętna. Skomplikowana.

Oo całkiem fajna. 7/10

💔🖤💔RECENZJA💔🖤💔

„-To groźba, obietnica, zobowiązanie i przysięga. Uwierz w te słowa, skarbie, bo jeśli kiedykolwiek znikniesz, znajdę cię, ale nie obiecuję, że wyjdziesz z tego cało.”

Keenan opuścił Six Forks, z mocnym postanowieniem, że jego noga, więcej tam nie postanie. Jego obecne kalifornijskie życie, które zmieniło się diametralnie, jednak nie pozwala, zapomnieć o Sheldon, którą jednocześnie pożąda i nienawidzi, a może tylko mu się tak wydaje.
Sheldon, patrząc codziennie w takie same oczy, które przypominają jej jedyną prawdziwą, a zarazem znienawidzoną miłość, próbuje sama poradzić sobie z trudem codziennego życia.
Na szczęście zawsze może liczyć na przyjaciół i ich pomoc i oddanie.
Co się stanie, gdy Keiran siłą sprowadzi Keenana z powrotem i co jeśli w tym samym czasie Keenan - zyska i straci kogoś, o kim przez 4 lata nie miał pojęcia i jak to wpłynie na jego zagmatwaną relację z Sheldon???
Jedno jest pewne miłość boli, rani, ale też potrafi leczyć rany, tak jak żadne inne lekarstwo.

Już w poprzedniej cześć serii BrokenLove, ta para mnie tak mnie zauroczyła i zaintrygowała, że bardzo chciałam poznać ich losy.
Relacje Keenan/Sheldon jest pełna wszelkich emocji, które doprowadzają oboje do pasji, furii i do szaleństwa, a obezwładniające pożądanie, rozpala do czerwoności.
Świetny przykład relacji Hate/Love, przesycony niesamowitym erotyzmem.
Nie zawiedziecie się na pikantnych i gorąco niegrzecznych momentach, które są podniecająco i namiętnie opisane, ale też poczujecie strach, bezsilność, rozpacz i przerażenie.
Momenty wzruszeń, na przemian z momentami humoru, ale też sensacji i niebezpieczeństwa.
A i „wisienką na torcie” są rozdziały pisane z perspektywy obojga bohaterów, które pomogą Wam zrozumieć motywy działania i osobiste przemyślenia bohaterów.
Nie mniej jednak, niektóre zagadki wciąż pozostaną nierozszyfrowane…
No i najważniejsze, jest też niemało Lake i Keiran’a, ale też znowu zagadkowy i niewyjaśniony wątek kolejnej pary paczki z Six Forks…
Zatem niedopuszczane jest nie przeczytanie kolejnych części, tak aby nierozwiązane sprawy mogły ujrzeć światło dzienne, a ukryci wrogowie w końcu zostali zdemaskowani i ujarzmieni.

Pięknie dziękuję @niegrzeczneksiazki za możliwość przeczytania i zrecenzowania kolejnej części serii BrokenLove 💔

💔🖤💔RECENZJA💔🖤💔

1983

sporadycznie się zdarza że nie kończę książki, ale niestety przez tą nie mogłam przebrnąć. Porażka jak dla mnie

Pierwszy tom tej serii, mimo wielu zachwytów, mnie niestety rozczarował. Przy drugim natomiast było dużo lepiej, dlatego też miałam cichą nadzieję, że przy kolejnym będzie podobnie. „Fear us” w moim przekonaniu jest najlepszym tomem tej serii. Kolejny raz autorka zagwarantowała mi mnóstwo emocji, od samego początku czułam się właściwie niepokojąco zaintrygowana. B.B. Reid po raz kolejny udowodniła, że jej głowa nie ma ograniczeń, a pomysły na historie są perfekcyjne.

Zaskakująca i pochłaniająca fabuła, niesamowicie parna chemia między bohaterami, głębia postaci, która w miarę lepszego ich poznania tworzy ogromne emocjonalne przeżycie, a także dopracowany wątek hate-love sprawiły, że dosłownie byłam pod urokiem tej historii. Autorka gwarantuje surowe i prawdziwe emocje podczas lektury, pozwalając maksymalnie się nam zaangażować w tę historię i przy tym odczuwać dokładnie to samo, co w danej chwili bohaterowie. To idealna mieszanka mrocznego, niepokojącego, ale na swój sposób dającego nadzieję romansu, choć z pewnością nie będzie to lektura dla wszystkich. Jest pokręcona, chwilami bolesna, dokładnie taka w stylu B.B. Reid, ale dla fanów mocniejszych pozycji, będzie idealna. Jestem bardzo ciekawa co autorka przygotuje w kolejnym tomie. Polecam!

1962

Początek był przewidujący, ale końcówka zmieniła zupełnie bieg. Z chęcią poznam, kto z tyłu steruje akcją.

Cóż mam powiedzieć.... oczywiście na tak...

Cóż mam powiedzieć.... oczywiście na tak...

Podobała mi się i to bardzo

Podobała mi się i to bardzo

Tytuł: Fear Us
Seria: Broken Love
Autor: @_bbreid
Wydawnictwo: @wydawnictwo.kobiece
📖

„Jedyny sposób, by przetrwać, to zranić wrogów, zanim oni zranią ciebie. A nawet jeśli im się to uda, przyjmiesz ten ból, a potem się im odpłacisz.”

Minęły cztery lata odkąd Keenan wyjechał z Six Forks, aby zapomnieć o Sheldon, lecz przeszłość nie daje łatwo o sobie zapomnieć. Zmuszony do powrotu musi zmierzyć się ze swoimi demonami.
Po powrocie Keenana Sheldon przekonuje się o tym, że nie jest on już tym samym chłopakiem, jakim go zapamiętała.

❤️ Moja opinia: ❤️

„Umysł podpowiadał mi, że zwalanie na nią winy nie jest w porządku, ale mroczna część mojego serca miała ochotę rozerwać ją na strzępy i zniszczyć. I to zamierzałem zrobić.”

Sheldon to dziewczyna, która ma pewien sekret, o którym wiedzą tylko najbliżsi.

Keenan to chłopak, który dobrze znał uczucie porzucenia.
Stał się potworem, jest brutalny i żądny zemsty na Sheldon.

Fear Us to kolejny tom serii Broken Love, lecz tym razem głównymi bohaterami są Sheldon i Keenan.
Jest to mroczna historia pełna nienawiści, chęci zemsty, niebezpiecznych sytuacji, strachu, bezsilności, przerażenia i rozpaczy.
Oczywiście nie zabraknie również pożądania i scen intymnych, które są pełne namiętności, odważne i rozpalają do czerwoności.
Rozdziały pisane są z perspektywy zarówno Sheldon, jak i Keenana.
Zwroty akcji i pojawiające się kolejne pytania, na które odpowiedzi czytelnik ma poznać w następnych tomach, zachęcają do sięgnięcia po kolejną cześć.

Jedni czytelnicy pokochają tę historię, dla innych zachowanie Keenana względem Sheldon, które utrzymuje się przez większość książki, będzie irytujące i niezrozumiałe.

❤️ Moja ocena: ❤️
⭐ 3,5/5

#fearus #brokenlove #bbreid #wydawnictwokobiece #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #bookphoto #nienawiść #chęćzemsty #wspólnaprzeszłość #czytaniejestfajne #czytanieuzależnia #czytaj #książkoholiczka #bookreader #czytambokocham #polskiebookstagramy #bookstagramtopasja #cztamlegalnie #czytamlegalniezlegimi #moja

Tytuł: Fear Us
Seria: Broken Love