Kołatanie

ArtRage
2016-01-01
2016-01-01
46 min.

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 2 (38) / luty 2021 Justyna Dąbrowska, Karol Grygoruk, Elle Hunt, Joanna Lech, Karolina Lewestam, Bolesław Leśmian, Paulina Maślona, Andrzej Mencwel, Ania Morawiec, Joanna Mueller, Izabela O’Sullivan, Daniel Petryczkiewicz, Michał Rzecznik, Bartek Sabela, Paweł Sołtys, Mery Spolsky, Ewa Stusińska, Adelajda Truścińska, Marcin Wicha
Ocena 7,3
Pismo. Magazyn... Justyna Dąbrowska,&...

Adelajda Truścińska stworzyła książkę ze skrawków papieru albo notatek w Evernote. Gdyby zrobić EKG, nie jestem pewna czy by kołatało. Ja jednak na polskiej literaturze się nie znam, dlatego lepiej sprawdzić samemu (samej)

360kb

• BookRage - Internety piszą