Warzywa w ogrodzie. Uprawa i pielęgnacja

Okładka książki Warzywa w ogrodzie. Uprawa i pielęgnacja
2016-01-01
2016-01-01
48 min.
ogród warzywa warzywniak uprawa

W broszurze nie ma żadnych przydatnych informacji. Wszystko ogólnikowo: „podlewaj, odchwaszczaj, stosuj nawozy”. Lista najczęściej uprawianych warzyw to śmieszny żart, więcej informacji o danych roślinach znaleźć można w Internecie. Strata czasu i pieniędzy na zakup. Szczerze odradzam.

Dodaj cytat z książki Warzywa w ogrodzie. Uprawa i pielęgnacja