Anioły i demony

Dan Brown Wydawnictwo: Albatros, Sonia Draga Cykl: Robert Langdon (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Angels and Demons
Bożena Jóźwiak
Albatros, Sonia Draga
literatura współczesna literatura amerykańska XXI wiek symbol morderstwo śledztwo anioły demony
Angels and Demons
Robert Langdon (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Bożena Jóźwiak

Opinie [1 282]

Książka, którą czyta się szybko i w miarę ciekawie. O ile oczywiście ktoś lubi opowieści, w których sensacje goni sensację. I nie chodzi nawet o tylko o wartkość akcji, ale o szaloną wręcz niesamowitość opisywanych zdarzeń. To, co wykreował autor jest po prostu arealne. Ale, jeśli jesteśmy skłonni przymknąć na to oko, albo jeśli akurat mamy chęć całkowite odcięcie się od...

Zdecydowanie moja ulubiona książka tego autora. Niesamowita historia, wartka akcja i to napięcie, które buduje się coraz, coraz mocniej!!!
WARTO 100 %!!! POWODY DLACZEGO:
1. To niesamowite jak autor umiejętnie posłużył się symbolami i dziełami sztuki, by stworzyć skomplikowaną zagadkę
2. Jest piękna i inteligentna
3. W gatunku literatury sensacyjnej Dan Brown to obecnie...

Bawiłem się wyśmienicie czytając tą książkę. Ten autor ma coś w sobie!

Jak zwykle się nie zawiodłam!!!! Kurcze, ile tam się działo!!! Nie mogłam jej odłożyć bez wyrzutów sumienia. Gorąco polecam!

Bardzo dobra pozycja

Ksiązka ta nie zalicza się do moich ulubionych sensacji, jednakże uważam ją za jedną z najlepszych w tym gatunku. Na minus wypływa fakt iż dosyć długo się rozkręca. Jednakże, gdy akcja wchodzi na wysokie obroty, czytelnik nie ma szans - książka silnie wciąga i nie odpuszcza. Jest przewrotna do ostatniego zdania.

CERN vs Watykan. Musiało być ciekawie. Moim zdaniem najlepsza z cyklu o Langdonie ale nie najlepsza tego autora( moim skromnym zdaniem najlepsza książka to "Zwodniczy punkt").

Jeden z pierwszych prekursorów jakby nowego gatunku- połączenie thrillera z powieścią przygodową i historyczną. Wszystko zatopione w scenerii wiecznego miasta. Moim zdaniem czytało się lepiej niż pierwszą cześć z cyklu wojaży Roberta Langdona. Pamiętam, że byłam wówczas na wakacjach, doznałam urazu i przez to niezbyt udał mi się ten wyjazd. Ale miałam ze sobą tę...

Jedna z lepszych jakie czytalam.

Dobrze się czyta , świetnie napisana. Gdybym nie oglądał wcześniej filmu byłbym pod większym wrażeniem nie znając zakończenia. Według mnie jest lepsza od Kodu Leonarda.

Dyskusje

37 966